Не запускается плутони когда установил жму запуск ошибка
-
Can you elaborate this a bit more. Maybe post a screenshot too.
-
Can you elaborate this a bit more. Maybe post a screenshot too.
-
Can you elaborate this a bit more. Maybe post a screenshot too.
-
Can you elaborate this a bit more. Maybe post a screenshot too.
-
не могли бы вы хотябы подсказать как настроить локальную сеть а то играть 1 му не интерестно просто
-
hromowars your screenshots are not visible, upload them to imgur or smth.
Also the forum language is english. -
все устранил ошибку но теперь когда я присоединяюсь к другу хост запускается а я зависаю на черном экране как это исправить
hromowars cyka talk english blyat
-
все устранил ошибку но теперь когда я присоединяюсь к другу хост запускается а я зависаю на черном экране как это исправить
hromowars said in Не запускается плутони когда установил жму запуск ошибка:
я зависаю на черном экране
Could you upload a video of this occuring?
Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.
Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.
With your input, this post could be even better 💗
Register Login